• |
  • Mapa stránok |
  • E-mail kontakt
PREDAJ STREŠNÝCH KRYTÍN

- pokrývačské práce

- predaj krytín a reziva, krovy

- zateplenie podkrovia

- klampiarske práce

- sadrokartóny

VYBERTE SI Z NAŠEJ PONUKY

KONTAKTUJTE NÁS

Martin Zeleňák - STRECHSTAV
Osloboditeľov 627, 072 22 Strážske

056/290 16 81

obchod@strechstav.sk

zelenak@strechstav.sk

strechstav.zelenak@centrum.sk

O SPOLOČNOSTI

Naše služby poskytujeme na území celého východného Slovenska. Vykonávame dodávku a montáž starých a nových striech, zatepľujeme podkrovia, používame tiež sadrokartón. Ponúkame aj zateplenie rozvodov tepla a pary. Všetko dodáme a zrealizujeme, stačí nás len kontaktovať.

Dodávame a montujeme strešné krytiny značiek Bramac,Tondach, KMBeta, Ruukki, Blach-Stal, Fatrafol, Alkorplan a iné. Odborne Vám poradíme, všetko dodáme a zrealizujeme bez starosti.

Na trhu pôsobíme už od roku 2002. Klientom sme k dispozícii neustále. Snažíme sa urobiť všetko preto, aby bol náš zákazník maximálne spokojný. Ak máte záujem o naše služby oslovte nás, a to aspoň 4 až 5 týždňov pred realizáciou.

Obhliadku vykonávame priamo na stavbe, tovar dodáme na miesto realizácie. Už niekoľko rokov robíme strešné konštrukcie pre firmu Reinter Humenné, taktiež sme realizovali projekt v Karibiku na ostrove Guadeloupe. V súčasnosti pripravujeme predajňu v novom objekte v Strážskom.

Ak Vás naša spoločnosť a nami ponúkané služby zaujali, zavolajte nám. V prípade otázok nás môžete kontaktovať aj e-mailom alebo prostredníctvom formulára.

Tešíme sa na spoluprácu!